Емоджі муві (0+)

Емоджі муві (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Емоджі муві» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Эмоджи фильм / Emojimovie: Express Yourself

Кожен, хто хоч раз спілкувався з допомогою сучасних гаджетів, добре знайомий з емоджі. Веселі і сумні, такі що виражають настрій, плани, враження і мрії. Ми бачимо їх щодня. Якісь стають улюбленими, деякими не користуємося зовсім. Головний герой мультфільму якраз з тих, ким користуються досить рідко. Він намальований так, що його значення кожен сприймає по-своєму. Щоб стати нормальним, зрозумілим і часто вживаним емоджі, герой вирушає в подорож по додатках.

Мультфільм «Емоджі муві» про пригоди непопулярного смайла задумали створити в 2015 році. Тоді за право знімати анімаційний фільм боролися Warner Bros., Paramount Pictures і Sony Pictures Animation, яка і отримала права на втілення ідеї. Режисером проекту став Ентоні Леондіс («Ліло і Стіч 2: Велика проблема Стіча»). Крім режисури, Леонідіс зайнявся написанням сценарію разом з Еріком Сігелом і Майком Уайтом, що мають величезний досвід роботи над телевізійними серіалами.

imbd_logo Created with Sketch.
3.2/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фантастика, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
ТіДжей Міллер, Анна Феріс, Патрік Стюарт, Дженніфер Кулідж, Джеймс Корден, Джейк Т. Остін
Режисер
Ентоні Леондіс
Сценарій
Ерік Сігел, Ентоні Леондіс, Майк Уайт
Прокат
З 17 серпня 2017, орієнтовно по 11 жовтня 2017
Прем'єрний період
До 30 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 31 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
0+