Неймовірні пригоди факіра (12+)

Неймовірні пригоди факіра (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Неймовірні пригоди факіра» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Невероятные приключения факира / The Extraordinary Journey of the Fakir

Дитинство Аджа (Дхануш) пройшло в невеличкому районі на околиці Мумбаї. Скільки себе пам'ятає, він показував фокуси на вулиці. Коли його матері не стало, він вирішив здійснити її мрію і вирушити до Парижа. Тут хлопець зустрів красуню Марі (Береніс Бежо) і призначив їй побачення. Та потрапити на зустріч не судилося. Не маючи місця для ночівлі, хлопець лишився на ніч у магазині «Ікея», у шафі. Хто ж знав, що шафу тієї ночі відправляють до Англії. Так розпочалась дивовижна подорож факіра з Індії.

Пригодницька комедія «Неймовірні пригоди факіра» – це екранізація бестселера Ромена Пуертола. У інтерв'ю автор розповідає, що написання роману зайняло в нього близько місяця у 2013 році. У легкій гумористичній формі він хотів привернути увагу людей до того, що чимало жителів планети не мають змоги легальним шляхом подорожувати та бачити світ. Книжка розійшлася накладом 100 тис. примірників у Франції, а права на її продаж придбало 30 країн.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Ерін Моріарті, Баркхад Абді, Береніс Бежо, Дхануш, Сара-Джинн Лабросс, Жерар Жюньо
Режисер
Кен Скотт
Сценарій
Люк Боссі, Джон Голдман
Прокат
З 02 серпня 2018, орієнтовно по 22 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
12+