Проти шторму

Проти шторму (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Проти шторму» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

И грянул шторм / The Finest Hours

Дії картини розгортаються на півострові Кейп-Код. Як правило, погода в цих краях спокійна. Однак в 1952 році шторм небаченої сили змусив місцевих жителів похвилюватися. Сильніше за інших відчули на собі стихію працівники берегової охорони. Попри відсутність надійних катерів, начальство наказує розпочати рятувальну операцію. Бернард Вебер (Кріс Пайн) зі своїм напарником безстрашно погоджуються вийти в море в самий розпал шторму. Вони повинні врятувати людей, що знаходяться на потопаючих судах. Хвилі небувалої сили розламали нафтовидобувний танкер на дві частини. Далеко від берега він повільно йде на дно.

В основу сюжету трилера «Проти шторму» лягла однойменна книга 2009 року, заснована на реальних подіях. Тоді під час шторму рятувальники на дерев'яних човнах вирушили рятувати людей з тонучого танкера. Екранізацію довірили Крейгу Гіллеспі, який має досвід роботи фільмами, заснованими на реальних подіях («Рука на мільйон»). Зйомки тривали з квітня по жовтень 2014 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Кріс Пайн, Бен Фостер, Холлідей Грейнджер, Ерік Бана, Кейсі Аффлек, Кайл Галлнер
Режисер
Крейг Гіллеспі
Сценарій
Ерік Джонсон, Скотт Сільвер, Пол Теймеси
Прокат
З 28 січня 2016 по 10 лютого 2016
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
12+