Проект «Флорида» (16+)

Проект «Флорида» (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Проект «Флорида»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Florida Project

Що може бути прекраснішим найщасливішої пори людського життя — дитинства? Коли зовсім маленькою дитиною ти навіть не підозрюєш про безліч життєвих проблем та складнощів і життя здається абсолютно безтурботним, дозволяє просто гратися, пустувати та насолоджуватись кожною миттю. Це літо Муні та її друзі не забудуть. Кожен день вони, сповнені енергії, вештаються чарівним світом одноповерхової Америки неподалік Дійснейленду та не мають ані найменшого бажання підкорюватись волі дорослих. Завадити їхнім пригодам можуть тільки батьки або суворий наглядач Боббі (Віллем Дефо).

«Проект «Флорида» — комедійна драма, тріумфатор «Двотижневика режисерів» Канського кінофестивалю — яскрава, пронизлива ода дитинству та неймовірно смішна історія для всіх, хто колись був дитиною. Режисер Шон Бейкер довго не потрапляв на великий екран, але після «Санденса» домігся визнання та маючи у розпорядженні скромний бюджет, знімає історію про пригоди маленьких жителів Америки.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Віллем Дефо, Бруклін Прінс, Бріа Вінайт, Валерія Котто, Калеб Лендрі Джонс
Режисер
Шон Бейкер
Сценарій
Шон Бейкер, Кріс Бергоч
Прокат
З 17 травня 2018 по 23 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 17 травня 2018
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
16+