Дівчина у потягу

Дівчина у потягу (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дівчина у потягу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Girl on the Train

Щоранку Рейчел (Емілі Блант) сідає в поїзд і їде до Нью-Йорка. І щодня вона бачить одні й ті самі пейзажі, проїжджає повз одні й ті самі будинки. Один із них їй особливо цікавий – вона спостерігає за стосунками ідеальної, на її думку, пари. Звичний хід подій руйнує зникнення незнайомки. Поліція шукає свідків, і саме Рейчел зможе пролити світло на те, що трапилося. Але наскільки достовірні свідчення жінки, якщо навіть те, що відбувається в її житті, вона пам'ятає лише фрагментами?

Детектив «Дівчина в потягу» знято за однойменним романом британської письменниці Поли Гоукінз, який вийшов 2015 року. У оригінальному тексті дії розгортаються у Великобританії. З метою екранізації події перенесли в передмістя Нью-Йорка. Режисерське крісло зайняв Тейт Тейлор («Прислуга»). Адаптацію сюжету здійснила Ерін Крессіда Вілсон, за плечима якої 15-річний досвід написання сценаріїв. Зйомки тривали з листопада 2015-го по січень 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, детектив
В головних ролях
Ребекка Фергюсон, Емілі Блант, Люк Еванс, Лора Препон, Хейлі Беннетт, Джастін Теру
Режисер
Тейт Тейлор
Сценарій
Пола Гоукінз, Ерін Крессіда Вілсон
Прокат
З 06 жовтня 2016, орієнтовно по 02 листопада 2016
Прем'єрний період до
12 жовтня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
13 жовтня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
16+