Велика стіна

Велика стіна (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Велика стіна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Великая стена / The Great Wall

Події розгортаються у Китаї в XV столітті. Британський солдат (Метт Деймон) опиняється в Китаї. Багато віків поспіль місцеві жителі ведуть роботи зі зведення грандіозної стіни, яка служить їм захистом. Щодня будівництво вимагає праці тисяч рук, а також чималих ресурсів. Але набагато важливішою за всі будівельні клопоти безперервна оборона, яку ведуть воїни-захисники стіни.

Фентезійний трилер «Велика стіна» розповідає про таємниці будівництва найбільшої споруди в світі. Робота над проектом велася протягом багатьох років. Неодноразово змінювався акторський склад, а сценарій піддавався доопрацюванням. Спочатку фільм планували знімати повністю в США. У 2014 році на посаду режисера був затверджений Чжан Імоу, а разом з тим команда визначилася з місцем проведення зйомки. Картину повністю знято в Китаї і вона стала найдорожчим англомовним повнометражним фільмом, будь-коли знятим у країні. Бюджет проекту становить $ 135 млн.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2016
Країна
США, Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, пригоди, фентезі, трилер
В головних ролях
Метт Деймон, Педро Паскаль, Віллем Дефо, Цзин Тянь, Енді Лау, Едді Пен
Режисер
Чжан Імоу
Сценарій
Тоні Гілрой, Карло Бернард, Даг Міро
Прокат
З 02 лютого 2017, орієнтовно по 08 березня 2017
Прем'єрний період до
08 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день у технологіях IMAX та Cinetech+ з
09 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
12+