Найвеличніший шоумен (0+)

Найвеличніший шоумен (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Найвеличніший шоумен» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Величайший шоумен / The Greatest Showman

Людей складно чимось здивувати. Цю думку можна було почути в усі часи. Але Фінеасу Тейлору Барнауму (Г'ю Джекмен) вдалося зруйнувати цей стереотип. Він прославився як найвеличніший шоуменом світу завдяки своєму твердженню, що у нього знайдеться щось цікаве для кожного. Він організував цирк, який об'їздив з гастролями всю Америку. Його музей, де експонувалися найбезглуздіші на перший погляд речі, був найбільш відвідуваним в країні. Принципи, що зробили його популярним і успішним, стали класичними в сучасному світі.

Фільм «Найвеличніший шоумен», знятий в жанрі мюзиклу, познайомить глядачів з особистістю Ф.Т. Барнаума. Режисерське крісло довірили Майклу Грейсі. Це перший його фільм на великому екрані. Головну роль виконає Г'ю Джекмен. В одному з інтерв'ю актор сказав, що мріяв про цю роль з 2009 року. До зйомок приступили в листопаді 2016 року, а перед цим актори тривалий час вчили і репетирували пісні своїх героїв.

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мюзикл, драма, біографія, романтика, сімейний
В головних ролях
Г'ю Джекмен, Зак Ефрон, Ребекка Фергюсон, Зендея Коулман, Мішель Вільямс
Режисер
Майкл Грейсі
Сценарій
Майкл Арндт, Дженні Бікс, Білл Кондон
Прокат
З 04 січня 2018, орієнтовно по 21 лютого 2018
Прем'єрний період
До 10 cічня 2018
Прокат у технології ІМАХ
До 24 січня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день в технології Cinetech+
З 11 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
0+