Груффало

Груффало (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Груффало» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Груффало / The Gruffalo

Мультфільм складається з двох короткометражок. Перша має назву «Груффало» і розповідає історію маленького хитрого мишеня, який ледь врятувався від своїх ворогів: лисиці, сови та змії – вони будь-що хотіли поласувати малим. Але вигадливе мишеня знайшло вихід із ситуації, налякавши хижаків страшним та грізним звіром Груффало. Однак невдовзі нашому сірому другу доведеться зустрітися з тим самим чудовиськом, яке ніби то існує.

У другій короткометражці «Донька Груффало» розповідається про маленьку неслухняну донечку Груффало та її пригоди у зимовому лісі. Вона відправляється у ліс, щоб знайти страшного звіра – Мишеня.

Мультфільм знятий по мотивам чудової повісті британської письменниці Джулії Дональдсон і оснований на ілюстраціях Акселя Шеффлера. Короткометражка «Груффало» отримала 7 нагород на різноманітних фестивалях та була номінована на кінопремію «Оскар» як найкращий анімаційний короткометражний фільм.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2011
Країна
Німеччина, Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, сімейний
В головних ролях
Хелена Бонем Картер, Роб Брайдон, Роббі Колтрейн, Джеймс Корден
Режисер
Йоханнес Вейланд, Уве Хеідсшоттер
Сценарій
Джулія Дональдсон, Йоханна Стуттманн
Прокат
З 03 вересня 2015
Тривалість
60 хв.