Мерзенна вісімка

Мерзенна вісімка (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мерзенна вісімка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Омерзительная восьмерка / The Hateful Eight

Громадянська війна закінчилася кілька років тому, але у Вайомінгу люди як і раніше живуть її наслідками. Головні герої фільму «Мерзенна вісімка» зустріли один одного випадково. Дейзі Домерг (Дженніфер Джейсон Лі) засуджена до страти за вбивство і успішно ховалася від правосуддя, поки її не зловив Джон Рут, якого всі називають Кат (Курт Рассел). Вони слідують в Ред-Рок. Розігралася заметіль, вона змушує всіх, хто в дорозі, шукати притулок. Так в придорожній крамниці збираються восьмеро людей, і кожного з них варто було б побоюватися.

Фільм «Мерзенна вісімка» – нове творіння неперевершеного Квентіна Тарантіно. Про плани створити ще один вестерн режисер і сценарист заговорив у листопаді 2013. Початок зйомок неодноразово переносився, а Тарантіно тим часом встиг двічі переписати кінцівку картини. Музику до фільму написав Енніо Марріконе. Це перша його робота над саундтреками до вестерну за останні 40 років.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
вестерн
В головних ролях
Курт Рассел, Семюел Л. Джексон, Тім Рот, Майкл Медсен, Дженніфер Джейсон Лі, Ченнінг Татум
Режисер
Квентін Тарантіно
Сценарій
Квентін Тарантіно
Прокат
З 14 січня 2016 по 03 лютого 2016
Прокат в Ялті з:
7 січня по 20 січня 2016 р.
Прем'єрний період до:
20 січня 2016 р.
Знижки в будні весь день з:
21 січня 2016 р.
Тривалість
168 хв.
Вікові обмеження
18+