Мисливець з Уолл-стріт

Мисливець з Уолл-стріт (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мисливець з Уолл-стріт» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Охотник с Уолл-стрит / The Headhunter's Calling

Головний герой фільму Дейн Дженсен (Джерард Батлер) всього себе присвятив кар'єрі. Він «мисливець за головами», співробітник, що вербує людей на роботу їх мрії. Дружина Еліс (Гретхен Мол) і троє дітей бачать главу сімейства вкрай рідко. У компанії, де працює Дейн, очікуються зміни. Зараз саме час докладати більше зусиль, щоб домогтися кар'єрного росту. Але стан здоров'я старшого сина змушує героя заново розставити пріоритети у своєму житті.

Драма «Мисливець з Уолл-стріт» створена творчим тандемом режисера Марка Вільямса і сценариста Білла Дюбюка. Це другий їх спільний фільм після картини «Розплата», що вийшла в 2016 році. На головні ролі запросили Елісон Брі і Джерарда Батлера, який відійде від звичного для себе амплуа героя бойовиків. Сценарій до фільму був готовий ще в 2012 році. Зйомки стартували в 2015 році в Торонто. Прем'єра фільму також відбулася в цьому місті в рамках міжнародного кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2016
Країна
США, Канада
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Джерард Батлер, Уіллем Дефо, Альфред Моліна, Елісон Брі, Гретхен Мол
Режисер
Марк Вільямс
Сценарій
Білл Дюбюк
Прокат
З 18 травня 2017, орієнтовно по 31 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 травня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
16+