Гіпопотам (16+)

Гіпопотам (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гіпопотам» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гиппопотам / The Hippopotamus

Тед Воллес (Роджер Аллам) колись був відомим і амбітним поетом. Зараз він задовольняється скромною зарплатою театрального критика в місцевій газеті. Але і цієї посади він позбавляється через пияцтво. А як не пити, якщо кар'єра безповоротно зруйнована? Його хрещениця Джейн (Емілі Беррінгтон) хвора на лейкемію, їй залишилися лічені місяці. Дівчина пропонує Теду відправитися в маєток її батька, давнього друга героя, щоб провести розслідування. Тут відбувається серія загадкових зцілень і виною цьому один юний родич.

Комедія «Гіпопотам» є екранізацією однойменного роману англійського письменника, сценариста і драматурга Стівена Фрая. За плечима Фрая 12 кінопроектів в якості продюсера, 23 сценарії до фільмів та серіалів, а також 127 акторських робіт. Режисуру довірили Джону Дженксу. Для нього це друга робота на великому екрані після фільму 2013 року «Вигин». Головна чоловіча роль дісталася Роджеру Алламу ( «Королева», «Пірати Карибського моря: на дивних берегах»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2016
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Меттью Модайн, Рассел Тові, Роджер Аллам, Адріан Буше, Тім МакІннерні, Фіона Шоу
Режисер
Джон Дженкс
Сценарій
Стівен Фрай, Робін Хілл, Том Ходжсон
Прокат
З 29 червня 2017, орієнтовно по 12 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
16+