Дім, який побудував Джек (18+)

Дім, який побудував Джек (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дім, який побудував Джек» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дом, который построил Джек / The House That Jack Built

Події розгортаються у штаті Вашингтон у 70-х – 80-х роках минулого століття. Інженер Джек (Метт Діллон) будує собі дім. Він хотів би бути архітектором, але усі свої творчі пориви спрямовує на те, щоб вбивати людей. Тіла вбитих він вкладає у особливі композиції, вбачаючи в цьому істинну красу. Джек обережний у своїх діях, тож підозри на нього впадуть не скоро.

Трилер «Дім, який побудував Джек» знято у копродукції Данії, Франції, Німеччини та Швеції. Режисер та сценарист стрічки – Ларс фон Трієр, володар шести нагород Канського кінофестивалю. Це перша його робота за останні п’ять років. Пишучи сценарій, фон Трієр спершу планував зробити міні-серіал, проте згодом зупинився на повнометражному фільмі, тривалістю у 2.5 години. Знімальний процес режисер розбив на дві частини, щоб мати змогу редагувати відзняті кадри. Прем’єра стрічки відбулася на Канському кінофестивалі, де під час показу понад сотня глядачів вийшли з залу через надмірну жорстокість сцен.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2018
Країна
Данія, Франція, Німеччина, Швеція
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, жахи, драма
В головних ролях
Метт Діллон, Бруно Ганц, Ума Турман, Райлі Кіо
Режисер
Ларс фон Трієр
Сценарій
Ларс фон Трієр
Прокат
З 06 грудня 2018, орієнтовно по 19 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
155 хв.
Вікові обмеження
18+