Погоня за ураганом (16+)

Погоня за ураганом (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Погоня за ураганом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Категория 5. Погоня за ураганом / The Hurricane Heist

На узбережжя Америки стрімко насувається ураган небувалої сили. Група злочинців планує скористатися катаклізмом, аби здійснити пограбування банку. Це мало би стати ідеальним прикриттям та ідеальним зметенням слідів, адже охороняти банк під час негоди нікому. Поліції у евакуйованому місті немає. Є лише метеоролог Уіл (Тобі Кеббелл) і агент казначейства Кейсі (Меггі Грейс). І просто так полишити свій пост вони не планують. Захищаючи гроші, вони знайдуть ще одного брата по зброї. Кілька сотень мільйонів доларів так легко злодіям не дістануться. Негода внесе свої корективи у плани як грабіжників, так і тих, хто вирішив захищати гроші.

Бойовик та трилер «Погоня за ураганом» зняв режисер Роб Коен, успіх якому приніс фільм «Форсаж» 2001 року. Сценарій писали разом Джефф Діксон, для якого це дебютна робота у кіно, а також Скотт Віндхаузер і Карлос Девіс, які мають досвід у написанні сценаріїв до бойовиків. Зйомки фільму проходили на території Болгарії наприкінці 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик
В головних ролях
Тобі Кеббелл, Меггі Грейс, Райан Квантен, Ралф Айнесон, Мелісса Болона, Бен Кросс
Режисер
Роб Коен
Сценарій
Карлос Девіс, Джеф Діксон
Прокат
З 01 березня 2018, орієнтовно по 21 березня 2018
Прокат у технології 4DX
З 08 березня 2018, орієнтовно по 21 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
16+