Стажер

Стажер (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Стажер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Стажер / The Intern

Головний герой комедії вдівець Бен Уїтакер (Роберт Де Ніро) у свої 70 не збирається байдикувати сидячи на пенсії, тож наважується вийти на роботу, щоб опанувати нову для нього сферу. Бен влаштовується стажистом в інтернет-видавництво, присвячене питанням моди. Його безпосередній начальник – цілеспрямована Джулс Остін (Енн Хетеуей). Але тільки на перший погляд ця молода жінка – самодостатній керівник, що знає відповіді на всі питання. Схоже, де чому зможе її навчити і Бен.

Комедія «Стажер» зібрала під своїми знаменами оскароносних Роберта Де Ніро і Енн Хетеуей. На стадії планування головна жіноча роль могла дістатися Тіні Фей або Різ Уїзерспун. Замість Де Ніро міг знятися Майкл Кейн («Інтерстеллар»). Як і в більшості своїх фільмів, Ненсі Майерс («Чого хочуть жінки», «Любов за правилами і без») виступила в якості режисера, сценариста і продюсера. Зйомки фільму проходили влітку 2014 року в Нью-Йорку.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Енн Хетеуей, Роберт Де Ніро, Нат Вулф, Рене Руссо, Адам Дівайн, Дрена Де Ніро
Режисер
Ненсі Маєрс
Сценарій
Ненсі Маєрс
Прокат
З 24 вересня 2015 по 04 листопада 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
15 жовтня 2015 р.
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
14 років