Світло між двох океанів

Світло між двох океанів (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Світло між двох океанів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Light Between Oceans

Події розгортаються на узбережжі Австралії після Першої світової війни. Том Шербурн (Майкл Фассбендер) в мирному житті працював наглядачем маяка і після повернення з війни планує зайнятися тим самим. Разом з дружиною Ізабель (Алісія Вікандер) вони селяться на західному узбережжі Австралії. Тут, на самоті, вони розраховують побудувати міцну щасливу сім'ю. Але надії руйнуються, коли їхня новонароджена дитина гине. Втіха приходить з океану – на дні невеликого човна, який хвилями прибило до берега, плаче крихітна дівчинка. Ізабель вирішує виховувати дитину як рідну доньку. Ось тільки як бути, якщо знайдуться батьки загубленого немовляти, подружжя не вирішило.

Драма «Світло між двох океанів» знята спільно кінематографістами з США, Великобританії та Нової Зеландії. Провідні ролі дісталися зіркам світової величини – володарці «Оскара» за кращу роль другого плану Алісії Вікандер і Майклу Фассбендеру, акторський талант якого відзначений на Венеціанському кінофестивалі.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія, Нова Зеландія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Алісія Вікандер, Майкл Фассбендер, Рейчел Вайс, Карен Пісторіус, Емілі Барклай, Ентоні Хейес, Леон Ф
Режисер
Дерек Сіенфренс
Сценарій
Дерек Сіенфренс, М.Л. Стедман
Прокат
З 22 вересня 2016, орієнтовно по 12 жовтня 2016
Прем'єрний період до
28 вересня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
29 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
133 хв.
Вікові обмеження
16+