Допремєрний показ «Межа»

Допремєрний показ «Межа» (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Межа»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Межа

Події розгортаються на кордоні між Україною і Словаччиною. Влітку 2007 року, у світлі скорого вступу Словаччини до Шенгену, активізувалася боротьба з контрабандою. Адам (Томаш Машталір) давно задіяний у цьому ризикованому, але до того стабільному і прибутковому бізнесі. Змін у житті йому не уникнути.

Кримінальний трилер «Межа» знято спільно Україною та Словаччиною. Бюджет фільму склав 1.3 млн. євро. Фінансову підтримку надавали Держкіно України та Словацький Аудіовізуальний Фонд. На Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у липні 2017 року відбулась світова прем’єра стрічки. Тоді ж вона здобула приз за кращу режисуру. Також Міжнародний кінофестиваль у Чикаго присудив стрічці нагороду за краще візуальне оформлення. Словаччина висунула фільм претендентом на нагороду «Оскар» як найкращий фільм іноземною мовою. У словацький прокат фільм потрапив одразу після світової прем’єри і став найкасовішим словацьким фільмом за всю історію.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Томаш Машталір, Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Євген Лібезнюк, Макар Тихомиров, Олександр Піскунов
Режисер
Петер Беб'як
Сценарій
Пітер Балько
Допрем'єрний показ у Львові (King Cross)
11 листопада 2017
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
16+