Маленький вампір (0+)

Дивіться фільм Маленький вампір (0+) (Маленький вампир) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Маленький вампір (0+).
Маленький вампир / The Little Vampire

Родина 13-річного Тоні подорожує. Усю дорогу він тільки про вампірів і говорить. Якось на ніч вони зупинилися у досить дивному готелі. Він дуже схожий на старовинний замок, саме такі зазвичай трапляються у історіях про вампірів та всіляких перевертнів. Вночі у відкрите вікно до кімнати хлопчика залетів справжнісінький вампір. Його звати Рудольф і на вигляд йому також близько 13 років. Хлопці швидко знайшли спільну мову. Але довго залишатися у замку Рудольфу неможна – на нього полює давній ворог, борець із вампірами, який прагне знищити усю родину хлопця. Тоні охоче береться допомагати новому другові врятувати себе та своїх рідних.

Мультфільм «Маленький вампір» поєднує в собі багато жанрів – це і комедія, і пригоди, і фентезі, і жахи одночасно. Проте передусім це історія про дружбу та взаємодопомогу. Працювали над проектом мультиплікатори з Нідерландів, Німеччини, Великобританії та Данії. Бюджет анімаційного фільму склав $10 млн.

Рік
2017
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
сімейний, мультфільм
В головних ролях
Джим Картер, Расмус Хардайкер, Еліс Крайдж, Тім Піготт-Сміт, Міріам Маргуліс
Режисер
Ріхард Клаус, Карстен Кілеріх
Сценарій
Ріхард Клаус, Ларрі Уілсон
Прокат
З 09 листопада 2017, орієнтовно по 29 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 09 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
82 хв.
Вікові обмеження
0+