Чудова сімка

Чудова сімка (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чудова сімка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Magnificent Seven

Дії розгортаються на кордоні США та Мексики наприкінці ХІХ століття. Жителі маленького села вже звикли перебувати в постійному страху. Регулярно сюди навідується банда, яка грабує і вбиває. Останньою надією жителів села стають семеро найманців, готових за гроші вбити знахабнілих бандитів. На чолі сміливців – Сем (Дензел Вашингтон), відомий мисливець за головами.

Бойовик «Чудова сімка» – це ремейк легендарного вестерну, однойменного фільму 1960 року, який своєю чергою є інтерпретацією японського фільму «Сім самураїв» 1954 року. Серед авторів сценарію вказані Акіра Куросава, Сінобу Хасімото та Хідео Огуні – ті самі, хто писав сценарій до першої японської версії. Режисуру сучасного ремейка довірили Антуану Фукуа («Лівша», «Стрілець»). Акторський склад тішить кількістю зірок першої величини. Знімальний процес тривав 64 дні і проходив на території Луїзіани.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, вестерн
В головних ролях
Кріс Пратт, Метт Бомер, Дензел Вашингтон, Вінсент Д’Онофріо, Хейлі Беннетт, Ітан Хоук, Пітер Сарсгаа
Режисер
Антуан Фукуа
Сценарій
Акіра Куросава, Сінобу Хасімото, Хідео Огуні
Прокат
З 22 вересня 2016, орієнтовно по 23 листопада 2016
Прем'єрний період до
28 вересня 2016 р.
Знижки в технологіях IMAX та Cinetech+ в будні та вихідні весь день з
29 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
132 хв.
Вікові обмеження
12+