Неоновий демон

Неоновий демон (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Неоновий демон» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Неоновый демон / The Neon Demon

Головна героїня фільму – юна Джессі (Ель Фаннінг). Вона усвідомлює свою красу і сміливо користується нею, щоб досягти вершини модельного бізнесу. Відразу після закінчення школи дівчина відправляється в Лос-Анджелес. Майбутня модель не збирається зупинятися ні перед чим на своєму шляху до слави і успіху. Але таких цілеспрямованих як вона тут сотні, якщо не тисячі. І кожна готова порвати конкурентку на частини. Іноді навіть в буквальному розумінні цього слова.

Фільм жахів «Неоновий демон» про приховані від сторонніх очей інтриги та війнах модельного бізнесу – дітище режисера і сценариста Ніколаса Віндінг Рефна. Кінематографіст із Данії визнаний кращим режисером на Каннському кінофестивалі в 2011 році за фільм «Драйв». Триллер про одержимих красою дівчат-моделей був номінований на отримання Золотої пальмової гілки як кращий фільм цього року. Головну роль виконала вісімнадцятирічна Ель Фаннінг, яка у свої роки встигла знятися в 75 фільмах.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2016
Країна
Францiя, США, Данiя
Озвучений
українською мовою
Жанр
фешн-хоррор, трилер, драма
В головних ролях
Кіану Рівз, Джена Мелоун, Христина Хендрікс, Ель Фаннінг, Белла Хіткот, Ебби Лі, Джемі Клейтон
Режисер
Ніколас Віндінг Рефн
Сценарій
Ніколас Віндінґ Рефн, Мері Лоус, Поллі Стенем
Прокат
З 28 липня 2016 по 10 серпня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
28 липня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
18+