Круті чуваки (в правильному перекладі Гобліна)

Круті чуваки (в правильному перекладі Гобліна) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Круті чуваки (в правильному перекладі Гобліна)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Славные парни (в правильном переводе Гоблина) / The Nice Guys

Дії фільму розгортаються в Лос-Анджелесі в 70-ті роки. Голланд Марч (Райан Гослінг) та Джексон Хілі (Рассел Кроу) беруться за розслідування загадкового злочину. Без видимих причин зникає дівчина на ім'я Амелія (Маргарет Куеллі). Її мати працює в Департаменті юстиції, тож до справи потрібно поставитися з особливою увагою. Але саме пильність і зіграє з детективами злий жарт. Адже в ході розслідування випливе вбивство порнозірки та безліч інших не менш «пікантних» правопорушень. А слід усіх цих злочинів приведе детективів до найвищих кіл влади.

Кримінальний детектив «Круті чуваки (в правильному перекладі Гобліна)» – дітище режисера і сценариста Шейна Блека (франшиза «Смертельна зброя», «Останній бойскаут»). Незважаючи на те що дія картини повністю відбувається в Лос-Анджелесі, лише частину матеріалу відзнято в цьому місті. Переважно знімали в Атланті, штат Джорджія. На участь у фільмі Блек зібрав зірок першої величини.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
російська
Жанр
кримінал, комедія
В головних ролях
Райан Гослінг, Метт Бомер, Рассел Кроу, Кім Бейсінгер, Рейчел Брук Сміт, Маргарет Куеллі
Режисер
Шейн Блек
Сценарій
Шейн Блек, Ентоні Багароцці
Прокат
З 18 червня 2016 по 22 червня 2016
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
16+