Королівський балет у кіно: Лускунчик (мовою оригіналу) (0+)

Королівський балет у кіно: Лускунчик (мовою оригіналу) (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Королівський балет у кіно: Лускунчик (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Королевский балет в кино: Щелкунчик / ROH Live: The Nutcracker

Чарівний подарунок, вручений юній дівчині, обертається неповторною різдвяною подорожжю на цей чудовий класичний балет на музику Чайковського.

Напередодні Різдва юна Клара спускається у вітальню, щоби пограти зі своїм улюбленим подарунком — лялькою-Лускунчиком. Але таємничий чарівник Дроссельмеєр чекає зручного моменту, щоб відправити її в чарівну подорож. Здобувши перемогу над Щурячим Королем, Лускунчик і Клара мандрують через снігову країну в Королівство Насолод, де Фея Драже розважає їх чудовими танцями. Повернувшись додому, Клара думає, що їй все наснилося — та племінник Дроссельмеєра здається їй таким знайомим...

Вистава Пітера Райта, гордість Королівського балету — одна з найбільш довгограючих і улюблених публікою постановок «Лускунчика». Балет Льва Іванова 1892, з його прекрасними класичними декораціями, сніжинками, що танцюють, і сценічною магією, став одним із символів Різдва, а розкішна, повна солодких моментів музика Чайковського — найбільш упізнавана з усіх балетних партитур.

Поставлений за мотивами казки Е.Т.А. Гофмана, балет починається з веселого різдвяного свята, чия вікторіанська атмосфера детально відтворена художником Джулією Тревельян-Оман. Хореографія Райта вміло використовує збережені фрагменти оригінального балету, в тому числі дивовижне па-де-де Феї Драже та її Принца. Але Райт також додає в спектакль зворушливу тему першого кохання, приділяючи особливу увагу стосункам між Кларою та Лускунчиком-Принцом.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Великобританія
Мова
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
балет
В головних ролях
Сара Лемб, Стівен Макрей, Франческа Гейворд, Александр Кемпбелл, Гері Евіс
Хореографія
Пітер Райт
Композитор
Петро Ілліч Чайковський
Прокат у Харкові, Одесі (Таїрова та Котовського)
23 грудня 2017 та 24 грудня 2017
Тривалість
159 хв.
Вікові обмеження
0+