Місце (16+)

Місце (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Місце» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Место встречи / The Place

Щодня за одним і тим самим столиком у кафе сидить чоловік з товстим зошитом. Ті, хто сідає за його столик, приходять не просто так – вони прагнуть здійснити якусь свою мрію. Таємничий чоловік може їм у цьому допомогти, та в обмін кожен має виконати щось, що не просто суперечить нормам суспільної моралі, а часто й порушує закон. І чим більших змін люди прагнуть у своєму житті, тим складніше завдання їм дасть чоловік, зазираючи в свій зошит. Дев’ять осіб прийде до незнайомця. Часом завдання одного виконуватиме мрію іншого, часом вони сходитимуться у двобоях. Але змін у своєму житті не уникне жоден.

Комедійна драма «Місце» – це римейк американського телесеріалу «Столик у кутку». Перенести історію на великий екран взявся італієць Паоло Дженовезе, відомий за фільмом «Ідеальні незнайомці». Він же, спільно з авторами оригінального серіалу, адаптував сценарій. Прем'єра стрічки відбулась на Римському кінофестивалі у 2017 році.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Італія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, драма
В головних ролях
Валеріо Мастандреа, Марко Джалліні, Алессандро Боргі, Сильвіо Муччіно, Альба Рорвахер
Режисер
Паоло Дженовезе
Сценарій
Паоло Дженовезе, Ізабелла Агіллар
Прокат
З 15 лютого 2018, орієнтовно по 21 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+