Секретне досьє (12+)

Секретне досьє (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Секретне досьє» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Секретное досье / The Post

Події розгортаються у США у 1971 році. У розпалі В’єтнамська війна, на якій щодня гинуть люди. Кей Грем (Меріл Стріп), що володіє газетою Washington Post отримує із Пентагону пакет засекречених документів, оприлюднення яких призведе до величезного скандалу. Разом із редактором свого видання Беном Бредлі (Том Хенкс), а також колегами із газети The New York Times вони вирішують друкувати матеріали. Це стається попри загрозу судових позовів, у результаті яких влада Сполучених Штатів планує назавжди припинити роботу обох видань. Таємна переписка політичної верхівки про В’єтнамську війну все ж таки побачила світ.

Історичний трилер «Секретне досьє» заснований на реальних подіях, що відбувалися на початку 70-х років минулого століття у США. Режисером картини став Стівен Спілберг. Сценарій писали спільно Елізабет Ханна та Джош Сінгер, минулорічний переможець боротьби за премію «Оскар» у категорії кращий сценарій.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, драма, історія
В головних ролях
Том Хенкс, Меріл Стріп, Елісон Брі, Сара Полсон, Бредлі Вітфорд, Джессі Племонс
Режисер
Стівен Спілберґ
Сценарій
Ліз Ханна, Джош Сінгер
Прокат
З 22 лютого 2018, орієнтовно по 11 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
12+