Бігфут Молодший: Стань легендою (0+)

Дивіться фільм Бігфут Молодший: Стань легендою (0+) (Стань легендой! Бигфут Младший) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Бігфут Молодший: Стань легендою (0+) 2017 року.
Стань легендой! Бигфут Младший / The Son of Bigfoot

Головний герой мультфільму – хлопець на ім'я Адам. Його батько безслідно зник, коли він був ще зовсім малим. Хлопець завжди хотів зустрітися з татом, і його мріям судилося здійснитися. Вирушивши якось до лісу, він випадково натрапив на батька і дізнався, що походить з дуже давнього роду Бігфутів. Таких людей залишилося дуже мало і корпорація HairCo. прагне захопити батька Адама, щоб проводити на ньому свої експерименти. Несподівано хлопець виявляє в собі все більше спільного з Бігфутами. І справа не тільки в дуже великому розмірі ноги і прискореному рості волосся. Тепер Адам розуміє мову тварин.

Мультфільм «Бігфут Молодший: Стань легендою» створено спільно мультиплікаторами з Франції та Бельгії. Картина знята за допомогою технології CGI анімації. Режисурою зайнялися Джеремі Дегрусон і Бен Стассен, які до цього спільно працювали над проектами «Кіт Грім та зачарований будинок», «Воруши ластами», «Махнемо на Місяць».

Рік
2017
Країна
Бельгія, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
-
Режисер
Джеремі Дегрусон, Бен Стассен
Сценарій
Боб Барлен, Келлан Брукнер
Прокат
З 27 липня 2017, орієнтовно по 23 серпня 2017
Прем'єрний період
До 02 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 03 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
0+