Космос між нами

Космос між нами (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Космос між нами» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Космос между нами / The Space Between Us

Експедиція на Марс, згідно з якою астронавти залишалися жити на червоній планеті – величезний прорив у освоєнні космосу. Однак, серед перших жителів Марса несподівано виявилася ще одна людина. Сара Еліот (Джанет Мантгомері), відлітаючи із Землі, не знала, що чекає дитину. Хлопчик на ім'я Гарднер (Ейса Баттерфілд) народився вже на Марсі, а його мати померла під час пологів. Вирісши на Марсі, він приречений був провести тут усе життя, адже його організм не витримав би земного тяжіння. Учені вирішують, проте, ризикнути і привезти юнака на Землю, щоб дослідити його організм. Але самому Гарднеру куди важливіше краще пізнати невідому йому планету, ніж бути піддослідним кроликом. Хлопець тікає з лабораторії разом із дівчиною, з якою познайомився через інтернет.

Про плани зняти фантастичну мелодраму «Космос між нами» заговорили навесні 2014 року. Основні зйомки стартували у вересні 2015-го в Нью-Мексико. Головну роль довірили Ейсу Баттерфілду, на рахунку якого в 19 років – зйомки в 14 картинах.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
фантастика, драма, мелодрама, пригоди
В головних ролях
Брітт Робертсон, Гарі Олдман, Ейса Баттерфілд, Карла Гуджино, Джанет Монтгомері
Режисер
Пітер Челсом
Сценарій
Аллан Лоб, Стюарт Шилл, Ричард Бартон Льюїс
Прокат
З 02 лютого 2017, орієнтовно по 15 лютого 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
06 лютого 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
12+