Космос між нами

Дивіться фільм Космос між нами (Космос между нами) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Космос між нами.
Космос между нами / The Space Between Us

Експедиція на Марс, згідно з якою астронавти залишалися жити на червоній планеті – величезний прорив у освоєнні космосу. Однак, серед перших жителів Марса несподівано виявилася ще одна людина. Сара Еліот (Джанет Мантгомері), відлітаючи із Землі, не знала, що чекає дитину. Хлопчик на ім'я Гарднер (Ейса Баттерфілд) народився вже на Марсі, а його мати померла під час пологів. Вирісши на Марсі, він приречений був провести тут усе життя, адже його організм не витримав би земного тяжіння. Учені вирішують, проте, ризикнути і привезти юнака на Землю, щоб дослідити його організм. Але самому Гарднеру куди важливіше краще пізнати невідому йому планету, ніж бути піддослідним кроликом. Хлопець тікає з лабораторії разом із дівчиною, з якою познайомився через інтернет.

Про плани зняти фантастичну мелодраму «Космос між нами» заговорили навесні 2014 року. Основні зйомки стартували у вересні 2015-го в Нью-Мексико. Головну роль довірили Ейсу Баттерфілду, на рахунку якого в 19 років – зйомки в 14 картинах.

Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
фантастика, драма, мелодрама, пригоди
В головних ролях
Брітт Робертсон, Гарі Олдман, Ейса Баттерфілд, Карла Гуджино, Джанет Монтгомері
Режисер
Пітер Челсом
Сценарій
Аллан Лоб, Стюарт Шилл, Ричард Бартон Льюїс
Прокат
З 02 лютого 2017, орієнтовно по 15 лютого 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
06 лютого 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
12+