Титан (16+)

Титан (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Титан» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
The Titan

Рік Янссен (Сем Уортінгтон) присвятив себе службі у військовій авіації. Його залучають до експериментальних тренувань та модифікацій тіла. Це необхідно, аби спробувати колонізувати нову планету – Титан, один із супутників Сатурна. Звичайна людина вижити в нових умовах не зможе, тож вчені розробили спосіб змінювати, вдосконалювати тіла людей, а Рік став одним із перших добровольців. Та у ході експерименту почали проявлятися неочікувані побічні ефекти. Нові риси та властивості Ріка ставлять під загрозу не тільки його життя, а і безпеку усієї його родини, і можливо навіть усього людства.

Фантастичний фільм «Титан» знято у копродукції Великобританії, Іспанії та США. Режисером картини став німець Леннарт Рафф. Зйомки проходили на іспанському острові Гран-Канарія. Було задіяно понад 100 солдатів іспанської армії, а також військова техніка. На головну роль запросили Сема Уортінгтона («Аватар»), який вже грав героя, тіло якого видозмінили заради життя на іншій планеті.

Рік
2018
Країна
США, Великобританія, Іспанія
Мова дублювання
українська
Жанр
наукова фантастика
В головних ролях
Сем Уортінгтон, Тейлор Шиллінг, Том Вілкінсон, Агнесс Дейн, Наталі Еммануель, Корі Джонсон
Режисер
Леннарт Рафф
Сценарій
Макс Гурвіц, Араш Амель
Прокат
З 12 квітня 2018, орієнтовно по 18 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
16+