Процес

Процес (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Процес» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Процесс / The Trial: The State of Russia vs Oleg Sentsov

Олег Сенцов – український режисер, активіст Євромайдану і уродженець Криму. Після анексії півострова Росією він став активним супротивцем окупації. У травні 2014 року ФСБ заарештувало Сенцова, звинуватило його у плануванні терактів і вивезло до Москви. Після року ув'язнення його було засуджено до 20 років колонії – попри те, що свідоцтва з боку звинувачення були надані під тиском, а докази у справі – відсутні. Олег Сенцов своєї провини не визнає.

Режисер фільму Аскольд Куров стежить за процесом суду і спробами сім'ї Олега, його друзів та адвокатів звільнити режисера з в'язниці. Прикрий процес викликав протести по всьому світу: Європейська кіноакадемія і низка всесвітньо відомих кінематографістів – Педро Альмодовар, Вім Вендерс, Агнешка Голланд, Кен Лоуч, Джонні Депп та інші – закликали звільнити Сенцова. Розслідування Аскольда Курова поступово розкриває абсурдну і лячну кафкіанському історію про те, як будь-яка людина може стати жертвою безжальної державної машини.

Світова прем’єра фільму відбулася на 67-му Берлінському кінофестивалі.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2017
Країна
Естонія, Польща, Чехія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
Олег Сенцов, Дмитро Дінзе, Наталя Каплан, Геннадій Афанасьєв, Олександр Кольченко
Режисер
Аскольд Куров
Сценарій
Аскольд Куров
Прокат
З 06 квітня 2017, орієнтовно по 12 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
70 хв.
Вікові обмеження
16+