Дике поле (16+)

Дике поле (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дике поле» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дикое поле / Дике поле

Хлопець Герман (Олег Москаленко) повертається до рідного міста Старобільська аби навідати брата. Та місто зустрічає його вороже – брат зник, а на заправці на околиці міста, якою він володіє, прагнуть господарювати місцеві мафіозі. Давні друзі Германа займаються зовсім не тими справами, які він очікував побачити. Тепер треба вирішити чи залишатися у місті надовго та займатися справами брата, чи повернутися додому і не перейматися побаченим.

Драма українського виробництва «Дике поле» є екранізацією роману Сергія Жадана «Ворошиловград». Перенести історію на екран планували починаючи з 2013 року. Тоді передбачалося, що вистачить бюджету близько 1 млн.грн. Режисер Ярослав Лодигін разом з Жаданом вели переговори з багатьма українськими інвесторами. Зрештою, фільм отримав часткове фінансування від Держкіно у розмірі 15.5 млн.грн, потім гроші надійшли з пітчингу у Німеччині та краудфайндингової платформи у Швейцарії. Зрештою загальний кошторис склав 31 млн.грн.

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська, російська (з українськими субтитрами)
Жанр
екшн, пригоди, за книгою
В головних ролях
Олег Москаленко, Володимир Ямненко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Євгенія Муц, Сергій Жадан
Режисер
Ярослав Лодигін
Сценарій
Наталя Ворожбит, Сергій Жадан, Ярослав Лодигін
Прокат
З 08 листопада 2018, орієнтовно по 14 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16+