Із темряви

Із темряви (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Із темряви» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Из тьмы / The Woods

Коли молоді батьки Адам (Джозеф Моул) та Клер (Бояна Новакович) переїхали до нового будинку, вони розраховували на розмірене життя далеко від міської метушні. Їхнє нове житло розташоване на самісінькому краю старого ірландського села, а просто за будинком починається ліс. Саме з метою вивчити цей ліс Адам, еколог за професією, щодня вирушає туди на прогулянки. Така його поведінка дуже дратує місцевих жителів. Усі вони впевнені, що ліс населений неприязними істотами, героями ірландських легенд. Ходити до лісу і тим самим турбувати нечисть – смертельно небезпечно.

Фільм жахів «Із темряви» став дебютним у режисера Коріна Харді. Спільно з більш досвідченим Феліпе Маріно він написав сценарій. Знаючи, що любителів жанру складно здивувати, Харді вирішив використати в своїй картині сюжети давніх ірландських легенд про нечисть, що населяє ліс. Працюючи над картиною, намагалися зробити все максимально реалістично. Зйомки відбувалися в Ірландії і тривали шість тижнів.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2015
Країна
США, Великобританія, Ірландія
Мова дублювання
російська
Жанр
жахи
В головних ролях
Джозеф Моул, Бояна Новакович, Майкл МакЕлхаттон, Майкл Смайлі, Гарі Лайдон, Стюарт Грехем
Режисер
Корін Харді
Сценарій
Корін Харді, Феліпе Маріно
Прокат
З 18 лютого 2016 по 02 березня 2016
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
16+