Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи

Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Конец света 2013: Апокалипсис по-голливудски / This Is the End

«Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи» – це чергова версія апокаліпсису. Комедія зібрала неймовірну кількість кінозірок. Половина жартів та діалогів – вдала акторська імпровізація. Усі актори грають самих себе. Кожен поєднав у собі свої власні риси характеру із зовсім нетиповими. Ми побачимо їх на вечірці у будинку Джеймса Франко. З усієї компанії Джей Барушель відчуває себе найменш впевнено. Аби допомогти другу адаптуватися, Сет Роген вирішує сходити разом з ним за сигаретами. У магазині друзі стали свідками кінця світу. Налякані, вони повертаються на вечірку, де гості нічого не підозрюють та продовжують розважатися. Так ніхто й не повірив би Рогену та Барушелю, якби на ранок у будинку Франко не почали відбуватися ті самі явища, що й напередодні – у магазині.

Комедія «Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи» зібрала неймовірну кількість зірок. Усі актори грають самих себе, але на екрані ми не побачимо їх такими, якими вони є насправді. Відповідно до режисерського задуму, кожен поєднав у собі свої власні риси характеру із зовсім нетиповими, або навіть протилежними. Як свідчать творці фільму, близько половини жартів та діалогів – вдала імпровізація самих акторів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, фентезі
В головних ролях
Сет Роген, Джей Барушель, Джеймс Франко, Джона Хілл, Крейг Робінсон, Емма Уотсон
Режисер
Сет Роген, Еван Голдберг
Сценарій
Сет Роген, Еван Голдберг, Джейсон Стоун
Прокат
З 07 листопада 2013
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
18 років