Чарівні чудові

Чарівні чудові (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чарівні чудові» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Фантастическая любовь и где ее найти / This Beautiful Fantastic

Головну героїню Беллу Браун (Джессіка Браун-Фіндлі) всі вважають дивачкою. В її будинку ідеальний порядок, вона практично ні з ким не спілкується і до жаху боїться відкритого простору. Їй затишно лише в її крихітному будинку, або ж в бібліотеці, де вона працює. Повертає дівчину в реальність вимога власника будинку, який вона винаймає. Протягом місяця вона повинна привести в порядок сад навколо будинку, інакше її виселять. Проблема лише в тому, що дивачка найбільше в світі боїться вийти в цей сад. Так би її напевно і виселили, якби Вернон (Ендрю Скотт), Алфі (Том Вілкінсон) і Біллі (Джеремі Ірвін) не підтримали її. Вони навчили бачити красу не тільки в рівно розставлених по полицях книгах, але і у всьому, що можна побачити, переступивши поріг свого будинку.

Комедійна мелодрама «Чарівні чудові» знята спільно Великобританією і США. Для автора сценарію та режисера Саймона Ебауда це друга робота для великого екрану.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, США
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, драма, фентезі
В головних ролях
Джессіка Браун-Фіндлі, Том Вілкінсон, Ендрю Скотт
Режисер
Саймон Ебауд
Сценарій
Саймон Ебауд
Прокат
З 11 травня 2017, орієнтовно по 24 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 11 травня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+