Римські пригоди

Римські пригоди (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Римські пригоди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Римские приключения /

В одному з найстаріших міст світу живуть дивовижні люди, більша частина життя яких проходить, як сказав сам режисер та сценарист стрічки, назовні — на вулицях рідного міста, в затишних кафе та невеличких магазинчиках. Навіть якщо вони просто гуляють по Риму, одразу стає зрозуміло, що це не звичайне місто, а справжній витвір мистецтва. Саме це хотів показати Вуді Аллен у своїй картині «Римські пригоди».

Глядачу доведеться цілковито зануритись в неповторну атмосферу цього старого міста, зустрітись з його жителями, а також відчути спадщину століть, яку тримають у собі стіни цього дивовижного місця.

Ми зустрінемо оперного постановника, якому спало на думку вивести на велику сцену працівника бюро ритуальних послуг; провінційних наречених, яким доля приготувала купу романтичних відкриттів; відомого архітектора з Америки, що переживає у Римі свою другу молодість; а також просту людину, яка одного ранку раптом прокидається відомою.

«Римські пригоди» — спокійний та розважливий фільм, просякнутий добротою та гумором. Окремо хочеться зауважити прекрасну роботу художників у стрічці, а також оператора Даріуса Хонджі, за плечима якого робота над 40 стрічками, більша частина з яких мала успіх.

Головні герої фільму такі різні, та всіх їх об’єднує одне: усі вони бачать навколо себе дивовижної краси вулиці Риму, і саме в цьому місті їх долі зміняться назавжди.

Не проґавте блискучу комедію Вуді Аллена, головні ролі в якій зіграли Алек Болдуін, Роберто Беніньї, Пенелопа Круз, а також сам режисер.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Італія, Іспанія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Вуді Аллен, Алек Болдуін, Роберто Беніньї, Пенелопа Круз, Джуді Девіс, Джессі Айзенберг, Грета Гервіг, Еллен Пейдж, Елісон Пілл, Орнелла Муті
Режисер
Вуді Аллен
Сценарій
Вуді Аллен
Прокат
З 26 липня 2012
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
14 років