До дива

До дива (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «До дива» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

К чуду / To the Wonder

Фільм "До дива" у дуже чуттєвому та поетичному стилі розповідає про історію кохання подружжя. Марина (Ольга Куриленко) та Ніл (Бен Аффлек) подорожують Францією - милуються Парижем, зупиняються на острові Мон-Сен-Мішель. Відпустка закінчується і герої повертаються додому, до Оклахоми. Буденність ось-ось зруйнує ніжне та уразливе щастя, почуття холонуть, кожен із подружжя все більше часу проводить подалі від дому. Намагаючись зберегти колишні почуття, чоловік та дружина звертаються до місцевого священика отця Куінтани (Хавьєр Бардем).

Мелодрама "До дива" від американського режисера Терренса Маліка має багато спільного з попередніми його фільмами, за які він тричі номінувався на премію "Оскар" та став володарем "Золотої пальмової гілки". Герої фільмів Маліка увесь час перебувають у пошуках щастя, знаходять його і знову втрачають, не встигши повною мірою насолодитися ним. Варто відзначити також блискучу операторську роботу Емануеля Любецькі - завдяки неповторному стилю він став володарем понад 20 нагород провідних кінофестивалів світу. Дана картина вперше була показана на 69-му Венеціанському кінофестивалі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Бен Аффлек, Ольга Куриленко, Рейчел МакАдамс, Хавьєр Бардем, Тетяна Чілін
Режисер
Терренс Малік
Сценарій
Терренс Малік
Прокат
З 13 червня 2013
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
12 років