По той бік надії (12+)

По той бік надії (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «По той бік надії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

По ту сторону надежды / Toivon tuolla puolen

Події фільму розгортаються в Гельсінкі. Саме сюди приїжджає сирійський біженець Калед (Шерван Хаджі). Через війну він позбувся не тільки домівки, а й сім'ї. В живих залишилася лише сестра і, наскільки він знає, живе вона саме в Гельсінкі. Тож хлопець приступає до пошуків. Але це не так просто, коли тебе затримують за бродяжництво. Ховаючись від нескінченних неприємностей він потрапляє на задній двір зубожілого ресторанчика. Заклад недавно купив 50-річний Вікстрьом (Вілле Віртанен). Спроби зробити з пересічної забігайлівки модне місце рятують його від депресії. Але від метушні з нелегальним мігрантом його настрій точно не підніметься.

Комедійна драма «По той бік надії» створена спільно Німеччиною та Фінляндією. Прем'єра фільму відбулася на Берлінському кінофестивалі, де картина привернула до себе увагу своєю неординарністю. Фінський режисер Акі Каурісмякі, який до того ж сам написав сценарій, був нагороджений Срібним ведмедем за кращу режисерську роботу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Німеччина, Фінляндія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, драма
В головних ролях
Вілле Віртанен, Каті Оутінен, Шерван Хаджі, Сакарі Куосманен, Ніроз Хаджі, Томмі Корпела
Режисер
Акі Каурісмякі
Сценарій
Акі Каурісмякі
Прокат
З 14 грудня 2017, орієнтовно по 20 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 14 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+