Тоні Ердманн

Тоні Ердманн (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Тоні Ердманн» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тони Эрдманн / Toni Erdmann

Інесс Конраді (Сандра Хюллер) вже давно не маленька татова дівчинка – вона доросла жінка, успішний бізнес-консультант процвітаючої корпорації. Але для свого батька Вінфріда (Петер Сімонішек) вона як і раніше мила дитина, яка не завжди розуміє що їй потрібно насправді. Щоб повернути втрачений зв'язок з дочкою, винахідливий татко прикидається таким собі Тоні Ердманном, диваком-бізнесменом, який активно вливається в роботу компанії.

Режисер і автор сценарію фільму «Тоні Ердманн» – німкеня Марен Аде. Крім цього, вона виступила одним з продюсерів картини. Трагікомедія була визнана кращим фільмом року за версією Премії Європейської академії в 2016 році. Також картина буде претендувати на отримання премії «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою від Німеччини. Уже відомо, що кіностудія Paramount Pictures планує зняти голлівудський рімейк з Крістен Уіг і Джеком Ніколсоном в головних ролях.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2016
Країна
Німеччина, Австрія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Петер Сімонішек, Сандра Хюллер, Міхаель Віттенборн, Томас Лойбл, Трістан Пюттер
Режисер
Марен Аде
Сценарій
Марен Аде
Прокат
З 09 березня 2017, орієнтовно по 15 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
09 березня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
162 хв.
Вікові обмеження
18+