Мачо на колесах (12+)

Мачо на колесах (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мачо на колесах» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Попробуй подкати / Tout le monde debout

Головний герой комедії Жослін (Франк Дюбоск) – егоїстичний та самозакоханий успішний бізнесмен. Після похорону матері він навідується до її порожнього будинку та випадково знайомиться з сусідкою на ім’я Жулі. Через непорозуміння вона приймає його за інваліда, що пересувається на візочку. Тепер, аби завоювати увагу жінки, він мусить вдавати з себе паралізованого. Ситуація ускладнюється появою Флоранс (Александра Ламі), сестри Жулі. Вродлива, талановита дівчина живе повноцінним життям попри те, що прикута до інвалідного візочка. Чи довго протримається чоловік, вдаючи з себе каліку? Бо ж ні прощатися з чарівними сестричками, ні розкривати своє справжнє положення він не збирається.

Комедія «Мачо на колесах» є результатом копродукції Франції та Бельгії. Стрічка являється режисерським та сценарним дебютом Франка Дюбоска. У своєму першому фільмі головну роль Дюбоск, який знявся у понад 40 проектах, виконав сам.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Ельза Зільберштейн, Франк Дюбоск, Олександра Ламі, Жерар Дармон
Режисер
Франк Дюбоск
Сценарій
Франк Дюбоск
Прокат
З 19 липня 2018, орієнтовно по 08 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
12+