Трейсери

Трейсери (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Трейсери» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Трейсеры / Tracers

Головний герой фільму – молодий хлопець Кем (Тейлор Лотнер). Він працює кур'єром і майже ніколи не розлучається зі своїм велосипедом. Головна проблема в житті Кема – це борг перед місцевим кримінальним угрупованням. Одного разу хлопець на велосипеді збиває дівчину. Випадкове знайомство переростає в симпатію. А захоплення дівчини – паркур – стає також і його захопленням. Тепер для того, аби вільно пересуватися містом, Кему не знадобиться ніякий транспорт.

Бойовик «Трейсер» порадує всіх шанувальників динамічних фільмів про паркур. Режисер картини, іспанець Даніель Бенмаур, почав свою кар'єру зі зйомок рекламних роликів, частина з яких завоювала призи профільних фестивалів. Перший фільм на великому екрані – про страйкбол, потім – екранізація комп'ютерної гри Hitman. На головну роль творці запросили Тейлора Лотнера, відомого за сагою «Сутінки». З дитинства актор професійно займався карате, і це в черговий раз допоможе йому під час зйомок.

imbd_logo Created with Sketch.
5.6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик
В головних ролях
Марі Авгеропулос, Тейлор Лотнер, Адам Рейнер, Рафії Гаврон, Сем Медіна, Лучіано Акуна мол.
Режисер
Даніель Бенмаур
Сценарій
Леслі Боем, Метт Джонсон, Кевін Ланд
Прокат
З 09 квітня 2015
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
14 років