Дівчина без комплексів

Дівчина без комплексів (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дівчина без комплексів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Девушка без комплексов / Trainwreck

Коли Емі (Емі Бет Шумер) була маленькою дівчинкою, її батьки розлучилися. Батько виховував дочку так, як вважав за потрібне, виходячи зі свого життєвого досвіду. Тож Емі чітко засвоїла – моногамія нереальна. Героїня виросла, та батьківську науку не забула. Тому чоловіки в її житті надовго не затримуються. Емі працює в редакції престижного журналу і знає, як написати чудову статтю. Але що робити з хорошим хлопцем, який хоче спілкуватися з нею довше, ніж один вечір, вона й гадки не має.

У серпні 2013 студія Universal Pictures взяла у роботу сценарій Емі Бет Шумер. Головну роль у фільмі актриса, стендап комедіантка і сценарист написала для самої себе. Через кілька місяців було вирішено, що режисером комедії стане Джадд Апатоу. За 26 років у кінематографі Апатоу приміряв на себе майже всі спеціальності. Фільм «Дівчина без комплексів» став п'ятою його режисерською роботою. Зйомки картини проходили в Нью-Йорку з травня по серпень 2014 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Колін Куінн, Девін Фарбі, Карла Оудін, Емі Бет Шумер, Джош Сегарра, Райан Фаррелл
Режисер
Джудд Апатоу
Сценарій
Емі Бет Шумер
Прокат у Львові
з 13 серпня 2015 по 23 вересня 2015
Прокат в Ялті з:
10.09.15
Тривалість
125 хв.
Вікові обмеження
16 років