Транс

Транс (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Транс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Транс / Trance

Фільм "Транс" розказує про співробітника ауціонного дому Саймона (Джеймс МакЕвой), який задумує вкрасти картину, один із найдорожчих лотів. Разом з командою крадіїв він продумує та організовує викрадення. Одразу після крадіжки герой отримує удар по голові та забуває про усе, що трапилось. Забудькуватий подільник не влаштовує ватажка банди Френка (Венсан Кассель). Аби залізти у підсвідомість Саймона та дізнатись, де той сховав викрадену цінність, бандити наймають Елізабет (Розаріо Доусон), яка починає небезпечні маніпуляції з пам'яттю головного героя, намагаючись витягли звідти цінну інформацію.

Режисер фільма "Транс" Дені Бойл - володар премії Оскар за фільм 2008 року "Міліонер з трущоб". На рахунку режисера також театральні постановку на сцені Королівського національного театру Великобританії. Крім того, Бойл постановник церемонії відкриття літніх Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Джеймс МакЕвой, Венсан Кассель, Розаріо Доусон, Таппенс Мідлтон, Чи Ніколас Харріс
Режисер
Денні Бойл
Сценарій
Джо Ехірн, Джон Ходж
Прокат
З 04 квітня 2013
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
18 років