Перевага

Перевага (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Перевага» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Превосходство / Transcendence

Головний Герой Фільму «Перевага» – геніальний вчений Уілл Кастер (Джонні Депп). Його достягення у справі вдосконалення комп’ютерів значно перевищують успіхи колег у даній галузі. Уілл завантажує свій мозок у супер-комп’ютер, унаслідок чого виходить машина, здатна мислити та діяти так само осмислено, як і людина. Першою помічає зміни, що трапились, помічниця вченого Евелін (Ребекка Холл). Вона підключає дітище генія-вченого до мережі інтернет і таким чином Уілл може створити свою копію на будь-якому комп’ютері у будь-якій точці світу. Активно протидіяти такому стрибку у розвитку науки намагається група людей з радикальної анти-технологічної організації. Вони намагаються попередити створення світу, де комп’ютери можуть виявитися розумнішими за людей.

Фантастичний трилер «Перевага» показує один з варіантів розвитку подій у разі настання технологічної сингулярності – моменту, після якого прогрес комп’ютерних технологій стане настільки швидким та складним, що буде за межею розуміння людини, а буде повністю підпорядкований штучному інтелекту. На думку багатьох вчених, такий момент наступить близько 2020 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США, Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Джонні Депп, Кейт Мара, Кілліан Мерфі, Морган Фріман, Ребекка Холл, Пол Беттані
Режисер
Уоллі Пфістер
Сценарій
Джордан Голдберг, Джек Паглен, Алекс Параскевас
Прокат
З 10 липня 2014
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
14 років