Трансформери: Час вимирання

Трансформери: Час вимирання (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Трансформери: Час вимирання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Трансформеры: Эпоха истребления / Transformers: Age Of Extinction

Видовищне! Вражаюче! Краса, сила, мужність – найпотужніші роботи у наймасштабніших битвах за правду! Четверта частина «Трансформерів» у форматі IMAX 3D! 40 хвилин стрічки знято найсучаснішими камерами IMAX – найяскравіші сцени. Вартість однієї такої камери – $26 млн. Це забезпечує найкращу на сьогодні якість зображення. Майкл Бей («Трансформери», «Армагедон», «Перл Харбор») явно перевершив сам себе. Ми мріяли про такий фільм з самого дитинства!

Події фільму «Трансформери: Час вимирання» розгортаються через чотири роки після подій попереднього фільму – атаки на Чикаго. Вчений Кейд (Марк Уолберг) разом зі своєю донькою Тессою (Нікола Пельтц) роблять несподіване відкриття. Тепер повернення на землю Автоботів та Десептиконів знову можливе. Головна проблема у тому, що впливовий урядовець вирішує заволодіти знахідкою. Тим часом група зацікавлених вчених при фінансовій підтримці найуспішніших бізнесменів планети намагаються максимально покращити технології роботів. Усе було б добре, якби при цьому один з кланів трансформерів не захотів знищити Землю.

Купуйте квитки та вигравайте річні абонементи у кіно! Подробиці тут.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російска (Ялта)
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Марк Уолберг, Нікола Пельтц, Стенлі Туччі, Келсі Греммер, ТіДжей Міллер, Софія Майлс
Режисер
Майкл Бей
Сценарій
Ерен Крюгер
Прокат
З 26 червня 2014
Тривалість
158 хв.
Вікові обмеження
14 років