Провини наші

Дивіться фільм Провини наші (Афера по-английски) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Провини наші 2016 року.
Афера по-английски / Trespass Against Us

Життя в трейлерному парку йде по простим і зрозумілим законам – їх встановив Колбі (Брендан Глісон). Він промишляє крадіжками, а його незмінним напарником виступає Чед (Майкл Фассбендер), його син. За вимогою Колбі син не ходив до школи, зате відмінно опанував водіння машини і вміння тікати від будь-якого переслідування. Ні самого Чеда, ні його дружину вже давно не влаштовує такий порядок речей. Для своїх дітей чоловік бажає кращого майбутнього – з хорошою освітою і нормальною роботою. При цьому Колбі всіляко противиться будь-яким ініціативам, що виходить не від нього.

Назва кримінальної драми «Провини наші» в оригіналі звучить як «Trespass Against Us». Це цитата з молитви Отче наш, дослівно – «боржники наші», всі ті, кому ми повинні прощати. У фільмі неодноразово робиться акцент на протиріччях між героями, певних образах, які повинні бути прощені. І для сценариста Алістера Сіддонса, і для режисера Адама Сміта картина є дебютною на великому екрані.

Рік
2016
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, кримінал, драма
В головних ролях
Майкл Фассбендер, Рорі Кіннер, Брендан Глісон, Ліндсі Маршал, Шон Харріс
Режисер
Адам Смiт
Сценарій
Алістер Сіддонс
Прокат
З 16 березня 2017, орієнтовно по 22 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
16 березня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
16+