Три богатиря: На далеких берегах

Три богатиря: На далеких берегах (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Три богатиря: На далеких берегах» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Три богатыря: На дальних берегах /

Новий мультиплікаційний фільм студії “Мельница” занурить глядача у яскравий казковий світ, сповнений небезпеки і пригод. Цього разу наші герої прямують у незвідані землі, що приховують нові загадки. Їх мета, як завжди, благородна — людям допомагати та з біди виручати. Щоправда, як з'ясувалось, допомога богатирська гірше татарської орди, але Ілья Муромець, Добринья Нікітич та Альоша Попович у відчай не впадають. Адже мотиви у них чисті та й ніколи їм про дрібниці думати — не по-богатирськи це.

«Три богатирі на дальніх берегах: сила повертається» - чудовий мультиплікаційний фільм для сімейного перегляду. Сповнений тепла, гумору і пригод, тож сумувати не доведеться нікому. Заради спасіння друзів богатирям доведеться піти на відважні вчинки і рішучі кроки, не зважаючи на те, що їх чекає попереду. І їм, як зазвичай, усміхнеться удача, даруючи нам, глядачам, купу щасливих моментів. Миттєвостей, заради яких варто вирушати за тридев'ять земель, де причаїлись невидані звірі, а місцеві жителі зовсім не гостинні.

«Три богатирі на дальніх берегах: сила повертається» достойна пропозиція захопливої серії мультиплікаційних фільмів, які уже встигли полюбити як малі, так і великі глядачі. Слід згадати й стиль, у якому витримана анімація. Оригінальний і яскравий, а водночас не перевантажений зайвими візуальними ефектами. Багато уваги приділяється і озвучуванню персонажів. Так, князь Київський заговорить госом заслуженого артиста Росії Сергія Маковецького. Прем'єра анімаційного фільму запланована на 27 грудня 2012 року. Не пропустіть нові пригоди могутніх богатирів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (укр. суб.)
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди
В головних ролях
Єлизавета Боярська, Федір Бондарчук, Сергій Маковецький
Режисер
Костянтин Феоктістов
Сценарій
Олександр Боярський
Прокат
З 27 грудня 2012
Тривалість
65 хв.