Три богатирі: Хід конем

Три богатирі: Хід конем (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Три богатирі: Хід конем» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Три богатыря: Ход конем /

Поїхали якось богатирі Ілля Муромець, Добриня Микитич та Альоша Попович ловити розбійника Потаню. Завдання не з простих, та й дорога не близька. А Змій Горинич тим часом у відпустку вирішив сходити. І треба ж такому статися, щоб саме в цей час бояри задумали змову проти князя київського! На щастя, кінь Альоші Поповича Гай Юлій Цезар підслухав хитрунів. Якби ж хоч хтось із богатирів був у цей час у місті, Юлій ні за що б не став вплутуватися в цю справу. Але комусь треба захистити князя! Так може він і є той герой, який прийде на допомогу?

Анімаційний фільм «Три богатирі: Хід конем» стане шостим мультфільмом про героїв із билин – Іллю Муромця, Добриню Микитича та Альошу Поповича. Усього за плечима мультиплікаторів зі студії «Млин» 9 повнометражних анімаційних фільмів. Починаючи з 2010 року студія щорічно до новорічних свят випускає нову картину. Не стануть винятком і святкові дні в очікуванні 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Сергій Маковецький, Дмитро Биковський-Ромашов, Валерій Соловйов, Олег Куликович, Дмитро Висоцький, Дмитро Нагієв, Гоша Куценко, Наргіз Закірова
Режисер
Костянтин Феоктистов
Сценарій
Світлана Саченко, Олександр Боярський
Прокат
З 01 січня 2015 по 21 січня 2015
Тривалість
75 хв.