Три метри над рівнем неба

Три метри над рівнем неба (2010) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Три метри над рівнем неба» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Три метра над уровнем неба /

Нова молодіжна романтична мелодрама «Три метри над рівнем неба» знята за однойменним бестселером італійського письменника Федеріко Моччіа, іспанським режисером Фернандо Гонсалесом Моліною. Фільм став найкасовішою прем'єрою року і повторив приголомшливий успіх роману, який будучи вперше опублікованим у 1992 році в Римі, миттєво став культовим. Сюжет настільки захопив читачів, що накладу усім бажаючим не вистачило, і молодь його поширювала у «самвидавний» спосіб, передруковуючи на копіювальних апаратах. Чим же підкорив людей цей фільм? Все просто - зворушлива і романтична історія першого кохання, першого поцілунку і першого сексу, історія, в якій тісно переплелися клубком спекотна пристрасть і страждання, радість і агресія, віра і безвідповідальність. Все як у житті.

Головні герої фільму «Три метри над рівнем неба» - Уго Олівер на прізвисько Аче (Маріо Касас) і мила дівчина Бабі Альказар (Марія Вальверде) живуть в Барселоні, але належать різним світам. Бабі належить світу, де люди відчувають себе спокійно і комфортно, батьки мають хороші можливості для елітарного виховання дочки, що вселяє віру в добро, невинність і дотримання правил. Уго Олівер бере участь в незліченних бійках і незаконних перегонах, адже він з протилежного, позамежного для здорового глузду світу, де панує ризик і небезпека. Їх світи перетнуться в ту мить, коли Аче пробираючись крізь ряди машин, що стоять у пробці, побачить дівчину-старшокласницю і любов підкорить його серце. Але чи зможуть вони утримати її, чи вдасться їм встояти на три метри вище за рівень неба, коли баласт, який залишився за спиною світів, невблаганно тягне вниз, погрожуючи обвалити і розбити вщент їх крихке щастя?

Три метра над уровнем неба постер средний
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2010
Країна
Іспанія
Мова дублювання
російська (укр. субт.)
Жанр
драма
В головних ролях
Маріо Касас, Марія Вальверде, Альваро Сервантес, Маріна Салас, Луїс Фернандез, Андреа Дуро, Нереа Камачо, Дієго Мартін, Крістіна Плазас, Джорді Бош
Режисер
Фернандо Гонзалез Моліна
Сценарій
Рамон Салазар, Федеріко Моччіа
Прокат
З 03 листопада 2011
Тривалість
122 хв.