Трамбо

Трамбо (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Трамбо» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Трамбо / Trumbo

Головний герой картини – легендарний сценарист Далтон Трамбо (Брайан Кренстон). Не лише непересічний талант вирізняв його з-поміж більшості колег. Трамбо мав сміливість не криючись дотримуватися політичних поглядів, які засуджували в тодішньому суспільстві. За свої переконання він поплатився сповна, будучи занесеним до чорного списку. Він провів 11 місяців у в'язниці, і його офіційно позбавили права працювати в Голлівуді. Але навіть за таких умов він не міг залишити улюбленої справи і продовжував писати геніальні сценарії.

Біографічна драма «Трамбо» побудована на реальних подіях. Сценарії Далтона Трамбо двічі були удостоєні премії «Оскар» – у 1953-му та 1956 роках. Але отримував статуетки не він, а інші люди, оскільки причетність самого Трамбо до фільму ретельно приховували. Перенести цю історію на екран зважився режисер Джей Роуч, який доти знімав переважно комедії. Прем'єрний показ фільму відбувся в рамках кінофестивалю в Торонто.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Брайан Кренстон, Дайан Лейн, Хелен Міррен, Майкл Стулбарг, Девід Мальдонадо, Джон Гец
Режисер
Джей Роуч
Сценарій
Джон МакНамара, Брюс Кук
Прокат
З 24 березня 2016 по 30 березня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з:
24 березня 2016 р.
Тривалість
124 хв.
Вікові обмеження:
16+