Правда або дія (16+)

Правда або дія (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Правда або дія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Правда или действие / Truth or Dare

Головна героїня на ім’я Олівія (Люсі Хейл) подорожує Мексикою разом із друзями. Якось у вечері вони вирішили пограти в знайому всім гру: тобі задають питання і ти маєш відповісти правду або виконати якесь завдання. Спочатку здавалось жахливою випадковістю, що той, хто відмовлявся говорити правду чи виконувати завдання гинув. Нещасні випадки трапляються, і не варто шукати тут закономірностей. Проте з часом стає очевидним, що гинуть один за одним друзі не випадково. Скоріше гра сама розважається з ними, аніж вони розважаються за допомогою гри.

Фільм жахів «Правда або дія» розповідає про групу молоді, яка вирішила пограти в однойменну гру. Мовою оригіналу фільм носить назву Truth or Dare співзвучну з фразою Truth or Death – правда або смерть, що цілком відповідає подіям фільму. За режисуру фільму взявся Джефф Вадлоу («Піпець 2»). Дата виходу стрічки спершу була намічена на кінець квітня, та згодом перенеслася на тиждень раніше.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
хоррор, трилер
В головних ролях
Люсі Хейл, Тайлер Поузі, Лендон Лібуарон, Вайолетт Бін, Нолан Джерард Фанк
Режисер
Джефф Вадлоу
Сценарій
Ґілліан Джейкобс, Майкл Рейш
Прокат
З 12 квітня 2018, орієнтовно по 09 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+