Хочеш чи ні?

Хочеш чи ні? (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хочеш чи ні?» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Хочешь или нет? / Tu veux... ou tu veux pas?

Головний герой комедії – Ламбер (Патрік Брюель). Поціновувач жіночої уваги досяг того віку, коли варто було б стати розсудливішим. Змінити своє життя Ламбер вирішує ставши сімейним консультантом. Довгі дні і нескінченні тижні він вислуховує скарги чоловіків та дружин одне на одного. Нерви на межі і терпіння от-от лусне. І якраз у цей момент до нього на роботу влаштовується Жюдит (Софі Марсо). Яскрава і пристрасна жінка, по суті, в тому ж положенні. Вона розуміє, що час припиняти вільне життя. Можливо, навіть варто було б завести сім’ю, але одноманітність для героїні подібна смерті. Як довго дві настільки яскраві особистості, у яких так багато спільного, зможуть залишатися вірними власним рішенням і не заводити ніяких відносин?

Режисер і сценарист картини «Хочеш чи ні?» – талановита француженка Тоні Маршалл. Вона знялася в майже 40 фільмах, 5 разів виступала в ролі продюсера. Ця картина стане 12-ю в її режисерському доробку та 10-ю в сценарному.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Франція, Бельгія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія, мелодрама
В головних ролях
Софі Марсо, Патрік Брюель, Андре Вільм, Сільвія Вартан, Франсуа Морель, Філіп Леллуш
Режисер
Тоні Маршалл
Сценарій
Тоні Маршалл
Прокат
З 04 грудня 2014 по 10 грудня 2014
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
- років