Кунг-фу кролик: повелитель вогню

Кунг-фу кролик: повелитель вогню (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кунг-фу кролик: повелитель вогню» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кунг-фу кролик: повелитель огня / Tu Xia Chuan Qi:Qing Li Chuan Shuo

Щорічний поєдинок зібрав безліч майстрів бойових мистецтв. Безстрашні тигри, сміливі панди і сильні буйволи змагалися за звання кращого майстра. І хто б міг подумати, що перемогу здобуде м'який, пухнастий і миролюбний Кролик! Роки наполегливих тренувань не минули даремно. Але без магічного каменю, що дає силу, перемоги годі було б чекати. Тепер Кроликові довірили важливу і відповідальну місію – він повинен захищати своє поселення. Щасливі спокійні дні тривали не довго. Підступні лиходії дізналися про те, що саме надає героєві сили. Вони попри все хочуть заволодіти безцінним амулетом. Кроликові потрібно не тільки відстояти мир в рідному селі, але і не дати хитрунам викрасти магічний камінь.

Мультфільм «Кунг-Фу Кролик: Повелитель вогню» – це продовження анімаційного фільму «Кунг-Фу Кролик» 2011 року. Китайські мультиплікатори працювали над своїм творінням з особливою ретельністю. Для створення бойових сцен залучалися справжні майстри кунг-фу.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2015
Країна
Китай
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Юньвей Хе, Лі Хуанг
Режисер
Дейк Донг
Сценарій
Прокат
З 10 вересня 2015; Ялта з 24.09 по 23 вересня 2015
Тривалість
90 хв.