Таллі (16+)

Таллі (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Таллі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Талли / Tully

У родині Марло (Шарліз Терон) та Дрю (Рон Лівінгстон) ось-ось народиться третя дитина. Старші діти ще маленькі і потребують багато маминої уваги, тож коли народжується немовля, часу у Марло не лишається ні на що. Вітаючи родину з поповненням, брат Марло пропонує оплачувати їм няню, яка б приходила по ночам. Спершу жінка відмовляється, та з часом стає зрозуміло, що нічна няня на ім’я Таллі (Маккензі Девіс) дає жінці необхідний ковток повітря.

Комедійну драму «Таллі» зняла та ж творча команда, що працювала над фільмом «Джуно» 2007 року. Сценарист Діабло Коуді отримала тоді за свою роботу премію «Оскар». Реалізувати сценарій Коуді взявся Джейсон Рейтман. Фільм почали знімати у вересні 2016 року у Канаді. Виконавиця головної ролі Шарліз Терон для роботи над фільмом набрала вагу. Щоб повернутися у свою звичну форму акторці знадобилося півтора роки. Прем’єрний показ комедії відбувся на кінофестивалі Sundance у 2018 році.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, драма
В головних ролях
Шарліз Терон, Маккензі Девіс, Марк Дюпласс, Рон Лівінгстон, Емілі Хейн, Ілейн Тан, Крістал Лоннеберг
Режисер
Джейсон Райтман
Сценарій
Діабло Коуді
Прокат
З 19 липня 2018, орієнтовно по 01 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16+